Председник општине Кула Дамјан Миљанић, одржао је данас састанак са представником пчеларског друштва из Куле, Стјепаном Брацом Лончарићем и представником Клуба спортских риболоваца „Смуђ-1955“ Зораном Ружичићем, ради плана наводњавања постојећих садница и договора око уређења обале Великог Бачког канала.
Председник општине је рекао да је намера локалне самоуправе да се сваке године улаже у уређење обале Великог Бачког канала, од постављања мобилијара, расвете, до заштите екологије и целокупне животне средине.
-Ту је најбитнија међусобна сарадња локалне самоуправе са удружењима пчелара, риболоваца, као и самих грађана општине Кула, како би повећањем свести постали друштвено одговорни у очувању природе и повећању квалитета животне средине, рекао је председник Миљанић.