Skupština Opštine

PREDSEDNIK SKUPŠTINE OPŠTINE KULA: Velibor Milojičić
Telefon: 025/722-220
Opština Kula, Lenjinova 11

ZAMENIK PREDSEDNIKA SKUPŠTINE OPŠTINE KULA: Tatjana Kvasni
Telefon: 025/722-220
Opština Kula, Lenjinova 11

SEKRETAR SKUPŠTINE OPŠTINE KULA: Milorad Vuksan, diplomirani pravnik
Telefon: 025/ 751-111
mail:: mvuksan@kula.rs

SPISAK ODBORNIKA SO KULA

Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ – SRBIJA POBEĐUJE

1. Dr. Blagoje Marković – Blažo, 1954, dr.spec.ped.kard., Kula, 20 oktobar 7
2. Gordana Milenković, 1966, preduzetnik, Crvenka, Đure Jakšića 5
3. Velibor Milojičić, 1963, dipl. ekonomista, Sivac, R. Burdževića Trše 43
4. Nenad Trbović, 1967, maš. tehničar, Crvenka, Arsenija Čarnojevića 8
5. Marija Šepinski, 1953, penzioner, Ruski Krstur, Fruškogorska 160
6. Vladimir Đurović, 1978, preduzetnik, Kula, 22. Jula 8
7. Željko Madžarev, 1984, maš. inženjer, Sivac, Moravska 13
8. Tatjana Kvasni, 1968, med. laborant, Kula, Mine Karadžić 5
9. Milan Danilović, 1957, penzioner, Kruščić, Lenjinova 134
10. Milan Kondić, 1968, met. tehničar, Kula, 25. maja 36
11. Miljana Đaković, 1990, struk. ekonomista, Sivac, R. Burdževića Trše 44
12. Duško Končar, 1959, saob. tehničar, Lipar, Đure Gajića 110
13. Goran Kovačević, 1978, radnik obezb., Crvenka, Ive Lole Ribara 172
14. Zorica Demković, 1983, ekonomista, Kula, Kumrovačka 2
15. dr.vet.med. Tihomir Prekajac, 1969, dr.vet. medicine, Kula, M.Tita 380
16. Vladimir Varga, 1980, dipl.ekonomista, Ruski Krstur, Partizanska 34
17. dr. Biljana Milić, 1986, dr. medicine, Crvenka, Ivana Milutinovića 12
18. Boban Damjanović, 1966, ugost.tehničar, Sivac, Kozaračka 14
19. Saša Goločorbin, prof. fizičkog vaspitanja, Kula Jakova Ignjatovića 132

Izborna lista PROF.DR VELIBOR VASOVIĆ – SOCIJALISTIČKA PARTIJA SRBIJE (SPS)

1. Prof.dr Velibor Vasović, 1965, profesor doktor, Kula, Maršala Tita 282/11
2. Čedomir Bošković, 1964, lekar specijalista, Crvenka, Žarka Zrenjanina 176
3. Danilo Ilić, 1963, lekar specijalista, Kula, Miroslava Antića 7
4. Snežana Mrkaić, 1960, profesor, Kula, Josipa Mažara – Šoše 24

Izborna lista SIGURNO BOLJE – DEMOKRATSKA STRANKA, DR JOVAN JANIĆ

1. Lazar Greber, 1981, dipl. ekonomista, Kula, Blok 6 b
2. Dejan Vlaškalić, 1961, nastavnik, Sivac, Tomaša Žižića 123
3. dr. Marija Martinko, 1957, lekar specijalista, Kula, Maršala Tita 165
4. Boris Šajtoš, 1974, sportski radnik, Ruski Krstur, Petra Riznića 4

Izborna lista JEDINSTVENA SRBIJA – DRAGAN MARKOVIĆ PALMA

1. Dragutin Medojević, 1958, radnik, Kula, Maršala Tita 356
2. Smiljana Vukelić, 1960, profesor, Crvenka, Borisa Kidriča 5
3. Tomo Kovijanić, 1959, radnik, Kruščić, Vladimira Nazora bb
4. Biljana Kilić, 1980, profesor, Kruščić, Lenjinova 96

Izborna lista DR VOJISLAV ŠEŠELJ – SRPSKA RADIKALNA STRANKA

1. Zoran Rajić, 1969, poljoprivrednik, Sivac, Petra Drapšina 33
2. Srđan Popović, dipl. pravnik, Kula, Maršala Tita 252/ 25

Izborna lista SAVEZ VOJVOĐANSKIH MAĐARA – IŠTVAN PASTOR

1. Livija Kozma, novinar, 6. ličke brigade 28
2. Goga Žolt 1974, preduzetnik, Novaka Pejičića 10, Kula

Izborna lista HERCEN KEKA RADONJIĆ – RUSKA STRANKA

1. Hercen Keka Radonjić, 1960, ekonomista, Crvenka, Maršala Tita 134

2. Saša Prole, poljoprivredni tehničar, Lipar, Maršala Tita 70

Icon of Poslovnik SO Kula Poslovnik SO Kula (311.5 KiB)