Скупштина Општине

ПРЕДСЕДНИК СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ КУЛА: Велибор Милојичић
Телефон: 025/722-220
Општина Кула, Лењинова 11

ЗАМЕНИК ПРЕДСЕДНИКА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ КУЛА: Татјана Квасни
Телефон: 025/722-220
Општина Кула, Лењинова 11

СЕКРЕТАР СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ КУЛА: Милорад Вуксан, дипломирани правник
Телефон: 025/ 751-111
mail:: mvuksan@kula.rs

СПИСАК ОДБОРНИКА СО КУЛА

Изборна листа АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ

1. Др. Благоје Марковић – Блажо, 1954, др.спец.пед.кард., Кула, 20 октобар 7
2. Гордана Миленковић, 1966, предузетник, Црвенка, Ђуре Јакшића 5
3. Велибор Милојичић, 1963, дипл. економиста, Сивац, Р. Бурџевића Трше 43
4. Ненад Трбовић, 1967, маш. техничар, Црвенка, Арсенија Чарнојевића 8
5. Марија Шепински, 1953, пензионер, Руски Крстур, Фрушкогорска 160
6. Владимир Ђуровић, 1978, предузетник, Кула, 22. Јула 8
7. Жељко Маџарев, 1984, маш. инжењер, Сивац, Моравска 13
8. Татјана Квасни, 1968, мед. лаборант, Кула, Мине Караџић 5
9. Милан Даниловић, 1957, пензионер, Крушчић, Лењинова 134
10. Милан Кондић, 1968, мет. техничар, Кула, 25. маја 36
11. Миљана Ђаковић, 1990, струк. економиста, Сивац, Р. Бурџевића Трше 44
12. Душко Кончар, 1959, саоб. техничар, Липар, Ђуре Гајића 110
13. Горан Ковачевић, 1978, радник обезб., Црвенка, Иве Лоле Рибара 172
14. Зорица Демковић, 1983, економиста, Кула, Кумровачка 2
15. др.вет.мед. Тихомир Прекајац, 1969, др.вет. медицине, Кула, М.Тита 380
16. Владимир Варга, 1980, дипл.економиста, Руски Крстур, Партизанска 34
17. др. Биљана Милић, 1986, др. медицине, Црвенка, Ивана Милутиновића 12
18. Бобан Дамјановић, 1966, угост.техничар, Сивац, Козарачка 14
19. Саша Голочорбин, проф. физичког васпитања, Кула Јакова Игњатовића 132

Изборна листа ПРОФ.ДР ВЕЛИБОР ВАСОВИЋ – СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС)

1. Проф.др Велибор Васовић, 1965, професор доктор, Кула, Маршала Тита 282/11
2. Чедомир Бошковић, 1964, лекар специјалиста, Црвенка, Жарка Зрењанина 176
3. Данило Илић, 1963, лекар специјалиста, Кула, Мирослава Антића 7
4. Снежана Мркаић, 1960, професор, Кула, Јосипа Мажара – Шоше 24

Изборна листа СИГУРНО БОЉЕ – ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА, ДР ЈОВАН ЈАНИЋ

1. Лазар Гребер, 1981, дипл. економиста, Кула, Блок 6 б
2. Дејан Влашкалић, 1961, наставник, Сивац, Томаша Жижића 123
3. др. Марија Мартинко, 1957, лекар специјалиста, Кула, Маршала Тита 165
4. Борис Шајтош, 1974, спортски радник, Руски Крстур, Петра Ризнића 4

Изборна листа ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА – ДРАГАН МАРКОВИЋ ПАЛМА

1. Драгутин Медојевић, 1958, радник, Кула, Маршала Тита 356
2. Смиљана Вукелић, 1960, професор, Црвенка, Бориса Кидрича 5
3. Томо Ковијанић, 1959, радник, Крушчић, Владимира Назора бб
4. Биљана Килић, 1980, професор, Крушчић, Лењинова 96

Изборна листа ДР ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ – СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА

1. Зоран Рајић, 1969, пољопривредник, Сивац, Петра Драпшина 33
2. Срђан Поповић, дипл. правник, Кула, Маршала Тита 252/ 25

Изборна листа САВЕЗ ВОЈВОЂАНСКИХ МАЂАРА – ИШТВАН ПАСТОР

1. Ливија Козма, новинар, 6. личке бригаде 28
2. Гога Жолт 1974, предузетник, Новака Пејичића 10, Кула

Изборна листа ХЕРЦЕН КЕКА РАДОЊИЋ – РУСКА СТРАНКА

1. Херцен Кека Радоњић, 1960, економиста, Црвенка, Маршала Тита 134

2. Саша Проле, пољопривредни техничар, Липар, Маршала Тита 70